kerkdienstWij zijn een relatief kleine, maar actieve stadsgemeente (ca. 100 leden), die wil leven tot eer van God, in afhankelijkheid van God, met een grote betrokkenheid op elkaar en een verlangen om iets te betekenen voor de mensen om ons heen. We doen dat onder andere via Inloophuis De Paraplu, een inloophuis voor vrouwen en de kinderkledingbank. Informatie daarover vindt u op www.inloophuisdeparaplu.nl.

De gemeente wordt geleid door een kerkenraad. De predikant is sinds februari 2017 ds. J.C. Hardeman en hij wordt ondersteund door kerkelijk werker Joke Bijsterveld en emeritus-predikant ds. J. Manni. Op de pagina ‘Contact‘ kunt u zien hoe u hen kunt bereiken.

De naam van ons kerkgebouw is ‘Rehobothkerk’. We houden daar de erediensten, maar we ontmoeten elkaar (en anderen) ook op andere manieren in ons pand.

Onze gemeente maakt deel uit van het landelijk verband van de Christelijke Gereformeerde Kerken in Nederland (afgekort: CGK).
Meer informatie over dit kerkverband is te vinden op: http://www.cgk.nl.

 

Wilt u meer weten over geloven?

In het kader van de AVG is een Privacy-statement–CGK Rotterdam-Centrum opgesteld.