Online uitzendingen – nieuwe techniek

Vandaag (zondag 20 november) werden onze kerkdiensten voor het eerst uitgezonden met behulp van nieuwe techniek. Voor degenen die online kijken: er zal vooral opvallen dat het beeld veel beter van kwaliteit is, veel scherper en helderder door een nieuwe camera, die beweegbaar is en kan inzoomen.

Maar er zijn ook nieuwe kabels getrokken, er wordt nu gewerkt met andere software en met ingang van vandaag kan er ook via kerkdienstgemist.nl de dienst bekeken worden. Tot nu toe kon daar alleen geluisterd worden zonder beeld en waren de uitzendingen met beeld alleen toegankelijk via youtube. Maar nu zijn beide sites gelijkwaardig.

Het is wel zo, dat de technische mensen achter de knoppen nog een beetje aan het zoeken zijn hoe alles het beste geregeld kan worden, en dus zullen er ook nog wat onrustigere momentjes in de uitzending zijn, maar als het goed is zal dat wel slijten.

We zijn in ieder geval blij met deze verbeterde uitzendingen!